Nowy album Junior Boys!
It's All True już 13 czerwca.11 marca 2011
It's All True. Ze styranej Szanghajem torby podróżnej Jeremy'ego Greenspana już jakiś czas temu wyskoczył szkielet czwartej płyty kanadyjskiego duetu, po to, by dać się oblec w skórę studiom nagrań na Zachodzie. Efekty pracy z drugą połówką, Matthew Didemusem, oraz Bobem Westonem, na co dzień basistą zespołu Shellac, były nieco enigmatycznie nakreślane na profilu Junior Boys na Facebooku. Dzisiejszego poranka dostaliśmy wreszcie oficjalne potwierdzenie podszeptywanych rewelacji – 13 czerwca, po ponad dwuletniej przerwie, nakładem Domino Records ukaże się nowy album, It's All True. Kuriozalna okładka, przywodząca na myśl zbliżenie czaszki łysiejącego faceta, w rzeczywistości przedstawia alternatywne ujęcie imponującego Pawilonu Brytyjskiego i także pochodzi ze wspomnianej podroży Greenspana do Szanghaju. Tracklista natomiast obejmuje 9 utworów, a stream ósmego z nich jest dostępny od dziś na stronie Domino Records.
Przed premierą It's All True Junior Boys obiecują wzmóc apetyt dwunastką Banana Ripple, zawierającą oddzielny singiel oraz remiksy The Field i Toma Moultona.
A oto tracklista albumu:
01. Itchy Fingers
02. Playtime
03. You’ll Improve Me
04. A Truly Happy Ending
05. The Reservoir
06. Second Chance
07. Kick The Can
08. ep
09. Banana Ripple
Czwarta płyta, ale Greenspan wespół z Didemusem to jedni z tych nielicznych, którzy regularnie serwują nam dobre rzeczy. Tym bardziej cieszy występ superduetu na sierpniowym OFF Festivalu, gdzie, jak można się spodziewać, poza najlepszymi kawałkami ubiegłej dekady zaprezentują również nowy repertuar – niemal świeżo po premierze.
Zobacz także:
Junior Boys - Begone Dull CareJunior Boys - Birthday (EP)
Junior Boys - Last Exit
Junior Boys - So This Is Goodbye
Junior Boys - No Kinda Man