INNE - FORUM
Alternatywne wersje/remiksy lepsze od oryginału
19 kwietnia 2010Czyli nie covery, ale wersje pod jakimś względem inne, a które są według was lepsze od wersji oryginalnej.
Również wersje koncertowe, jeżeli są w jakiś sposób ustalone (nie konkretne wykonania, od tego są chyba inne wątki).
Ode mnie:
Marina and The Diamonds - Hollywood w tej wersji (refren!):
http://www.youtube.com/watch?v=MP6JdJddn08
-
Podbijam wątek. Tym razem coś w rodzaju guilty pleasure: Zawsze bardziej lubiłem tą wersję "See the Day" Girls Aloud bardziej od oryginału, refren jest lepiej zrobiony i jakoś fajniej płynie ta piosenka: http://www.youtube.com/watch?v=btOPdSB-9tM
Twój Stary (15 sierpnia 2010) -
http://tuba.pl/tubapl/1,103887,7850356,Phoenix__remiksuje__Grizzly_Bear.html !!!
Tyrant (6 maja 2010) -
Yeasayer - One w poniższej wersji (polskiej), może nie lepszej ale dajacej rady jeśli ktoś kmini elektro housowe klimaty http://soundcloud.com/tomaszjamroz/yeasayer-one-gazella-remix
Agent Tnega (27 kwietnia 2010) -
Dla mnie zdecydowanie w tą kategorię wpisuje się ubiegloroczny remix tytulowego numeru z ostatniej EPki Pains of Being Pure at Heart w wykonaniu St. Etienne. http://www.youtube.com/watch?v=G0nKW8556tI świetna rzecz, zdecydowanie lepsza nie tylko od pierwotnej wersji, ale i od wszystkiego co do tej pory POBPAH wydali i pewnie w przyszlosci wydadzą ;)
Tyrant (20 kwietnia 2010)