INNE - PORCAST

Dabl Blast feat. Seta
"Platinium Live"

Dla mnie po prostu, ja, po prostu ten, no jakbym, jakbym na przykład gdzieś był ten, no, ten, to bym się po prostu bardzo ten, no, od razu bym się podpisał, po prostu, że jestem przykładowo, chciałbym być, że po prostu, uważam, który po prostu, no. Nie, znaczy, jakby ktoś mi ktoś zadał pytanie gdzieś, po prostu, za granicą czy ten, to bym się wcale powiedział, że jak on, jak, no, w tych czasach, przy tym, po prostu, wszystkim tym, tego wszystkiego, tym tym tym, no jak mu się udało po prostu, no wielkiej, ogromnej bomby imprezowej. Mnie nic nie bulwersuje. A co ma z tym hip-hop wspólnego? Nie wiem, nie wiem, nie wiem. Nie mnie to oceniać. Oddajmy głos internautom:

a jak się Tede sprzedał debilu?! ten kawałek jest z mixtape który za darmo był w sieci. Tede z polskich raperów póścił w neta najwięcej rzeczy za darmo. a ty mówisz że się sprzedał?
ruud125

Dabl Blast i na Burneice matoł zbija jeszcze tymi koszulinami swoimi co za baran moj poprzedni normalny komentarz ospamowal prawda w oczy kole...
lukaaaasz

zajebista dupka 0:25 :DDD
malinek66

na początku dałem kciuk w dół bo myślałem że jakieś gówno to jest a teraz żałuję bo wpadło to w ucho i nakurwiam 50 raz już chyba tą nute ...
Dael1991

co Wy dzieci piszące w tych komentarzach możecie wiedzieć o warszawskiej Platynie! :)
adgalaxy

Nie ogarniasz, chodzi o mixtape deklu :) Reklama jak reklama, ważne że w dobrym stylu :)
Fan Rysia pysia ?
DanielPiksaTV

DLACZEGO TEDE KURWĄ JEST ?????? DLATEGO!!!
DonVolano

Byłem nie raz w tym miejscu, i innych "hipsterskich" lokalizacjach które teraz w piątki organizują spęd bydła pod szyldem radia ESKA :) Samo miejsce nie jest takie złe, aczkolwiek sposób jego promocji jest zatrważający :) Widać po nim jaki jest target :)
herrharenda

Smutno mi za ludzi kiedy na to patrzę. Wydawało mi się że osiągnęliśmy trochę wyższy poziom kultury jako cywilizacja.
herrharenda

To strasznie smutne że paradygmaty społeczne zmieniają się w kierunku idealizowania takich idiotów. Jest mi naprawdę niezmiernie smutno że nieogolony grubas pijący alkohol śpiewający o "lampucerach", "nakurwianiu się" i "urywaniu filmu" jest przedmiotem dyskusji. Spuśćmy to w kiblu i zasłońmy? zasłoną milczenia.
herrharenda

To jest to !! Rap? na melanżach !!
Da się ? Da się !!
Rap do przemyśleń - Też się da !
TheBobek220

czemu hejty kurwami są ? nie podoba się to wypierdalać, poziom komentarzy schodzi na psy tak jak na portalu hip-hopowym z kreską
a kawałek melanżowy jak najbardziej zajebisty :) !!!!!!
MultiKama10

tancze z kolegami?
saviolaok

Seta zajebista dziewczyna <3
FHaczka

Wszystko OK, tylko ten wyjec płci żeńskiej wkurwiający.
BartekLC

LEPSZY GANDZIOR NIE ? WOGOLE TO KOGO OBCHODZNI OPINIA KOLESIA CO GRA W TIBIE CO WIDAC NA TWOIM KANALE...
teo50as

Jacek, kurwa duże propsy! Nie dość że wydaje płyty za darmo, stara się wypromować zgrywusa, to jeszcze to wszystko stoi na wysokim poziomie! Do tego jeszcze ten teledysk! Ziomek kurwa, jak ja Cię lubię! RÓB SWOJE!
kluhaGTW

Krzysztof Michalak    
20 sierpnia 2011
BIEŻĄCE
Ala|ZastaryJutro?
Zbigniew Stonoga"Uśmiechnij Się"