PLAYLIST

Jojo
"Too Little Or Too Late"

2.0

From: filip.kekusz@porcys.com
To: borys.dejnarowicz@porcys.com, michal.zagroba@porcys.com
Date: 25-03-2007 17:40
Subject: Odnośnie playlistu Jojo "Too Little Too Late"

Szanowni redaktorzy prowadzący!

Po ostatnim redakcyjnym sondażu playlistowym, w którym musieliśmy wyrazić swoją opinię na temat wybranych utworów, zostałem obarczony stworzeniem tekstu odnośnie kawałka numer pięć, zatytułowanego "Too Little Too Late" właśnie.

Nie napiszę go.

Co więcej, uważam, że przekazywanie tego utworu do recenzowania komukolwiek z jakiegokolwiek powodu uwłacza godności jego i jego rodziny od Łokietka począwszy. Nie uważam (i nigdy nie uważałem) serwisu Porcys za towarzystwo wzajemnej adoracji, ale myślałem, że osłuchani i oczytani młodzi ludzie z dużego miasta kierują się w swoim postępowaniu poszanowaniem wartości i podstawowych praw człowieka, nawet wobec płodzącego średniej jakości teksty okularnika, a nie rzucają na pastwę jakiegoś Joja.

Z całym szacunkiem (dla was, dla świata, dla rozemocjonowanych nastolatek i ich burzliwych związków) – o czym ja, kurwa, mam pisać? Przesłuchałem całą piosenkę siedem razy i jedyna recenzja, na jaką jestem w stanie się zdobyć, ograniczyłaby się do dwóch słów: teen-pop, a być może jest to nawet jedno słowo, nie wiem dokładnie. Niczym w konkursach esemesowych Co jest grane. Poproszę więc moją stówę i życzę udanych playlistów fajniejszych tracków, do których nie mam dostępu. Nara.


Zobacz także:

http://www.youtube.com/watch?v=nJTRYZKQNvY
Filip Kekusz    
3 kwietnia 2007
BIEŻĄCE
Porcys 20.0: 20 porcyscore'owych płyt na 20-lecie serwisu
Wywiad z Young Leosią