INNE - FORUM

Anna Gacek Hit czy kit?

18 lutego 2005

Uwazacie ją za dobrą dziennikarke recenzentkę itp? Czy wyróżniający ją ciekawy styl jest większym walorem niż śmieszne poglądy na niektóre płyty?

Permanent
  • a ja nie wiem czemu ma służyć ten temat. zdaję sobie sprawę, że gacek jest pocieszna, ale to się robi słabe. jeszcze się nie znudziliście, dzieci?
    paj (29 sierpnia 2010)
  • znowu jechanie kobiety obdarzonej uwagą na forum przez sivi (taka przyuważka).
    Cyganeria (29 sierpnia 2010)
  • nie wiem czemu ma sluzyc zaburzanie funkcji komunikatywnej jezyka poprzez ciagle wtracanie w wypowiedzi anglicyzmow. dzisiaj w godzinnach porannych anna g. jak zwykle wypowiadala sie w radiowej 3 o modzie. 4 anglicyzmy w zdaniu prostym!
    sivi (29 sierpnia 2010)
  • Nie no, Ania troche brzydsza.
    ja (10 sierpnia 2010)
  • W sumie fajna :)
    Twój Stary (10 sierpnia 2010)
  • Nawet podobna
    ... (10 sierpnia 2010)
  • Ej to serio jest ona? Coś jak Marina (Ł)...
    Twój Stary (9 sierpnia 2010)
  • wydaje się, że lepiej się ją ogląda niż słucha. o ile nie przesadzili z fotoszopem.
    dzieciak (9 sierpnia 2010)
  • http://img838.imageshack.us/i/67908366.jpg/
    Co myślicie ? (9 sierpnia 2010)
  • ania g teraz na antenie, kącik złamanych serc
    v/a (29 lipca 2010)
  • Wacek teraz w 3
    ... (22 lipca 2010)
  • Panie Hegemonie! Pragniemy wyrazić głębokie ubolewanie z powodu możności kroczenia po kuli ziemskiej takich baranów jak Pan. Zali nie wierzymy, iż Pan takowego maila wysłać raczył, chociaż mniej wierzymy, że Pan tego nie zrobił. Pragniemy ukazać swe rozżalenie, że jesteś Pan aż takim idiotą na jakiego Pan się kreujesz na forum czcigodnego portalu porcys. Wierzymy, a nasz panujący papież stosowny glejt podpisał był jużci, że będzie Pan żył długo za długo i skończy w związku z hersztbabą, co to "r" wymawiać będzie głośno i wyraźnie, gdy tłukąc Pana patelnią wrzeszczeć będzie "Ty skurrrwielu". Apelujemy, by kastrować takich petentów na równi z pedofilami, gdyż ich brak szacunku do kobiet wyraźnie wskazuje na brak konsekwencji ewolucyjnej w uposażaniu takowych jednostek w przyrodzenie. I może też nie lubimy Anny Gacek, ale żaden papież w życiu nie wyraziłby się tak o żadnej kobiecie, więc pozdrawiamy serdecznie Borysa Dejnarowicza, a Tobie, drogi Hegemonie, życzymy smolistych stolców o poranku. Podpisał chorąży Mariano Italiano oraz wszyscy inni rycerze Gwardii. –Szwajcarska Gwardia, 17/7/2010 23:47 Pedalska Gwardio (jak się orientuję jesteśta bandą ćwiercinteligentów spod skrzydeł gazety wybiórczej). Rozejrzyjcie się dookoła po tym waszym wyidealizowanym świecie (innego pewnie nie znacie wymuskane maminsynki). Otacza was stado cichodajek, karierowiczek i innych kurewek spod znaku kariery, samorealizacji, robienia loda i innych pierdół. Nie ma dam, tym samym nie ma dżentelmenów. otwórzcie oczy i przestańcie pierdolić farmazony z XIX wieku bando gejów!
    Hegemon (20 lipca 2010)
  • –Hegemon, 20/7/2010 21:56 A nie pomyślałeś kiedyś żeby po prostu nie słuchac jej audycji ? No chyba że jesteś masochistą to przepraszam. A co do Gacek mnie bardziej niż wada wymowy boli jej głupota.
    GM (20 lipca 2010)
  • dobra, pytanie 3 nieaktualne (wydało się, że przeczytałem któryś z poprzednich postów, damn)
    . (20 lipca 2010)
  • 1. ten mejl żenada 2. kto słucha trójki? 3. gdzie ten sut?
    . (20 lipca 2010)
  • Każdemu polecam posłuchanie jej kącika mody po szóstej z minutami w niedzielny poranek. Uzupełnia obraz postaci. A wada wymowy jest urocza. –Szop, 20/7/2010 08:23 Urocza wada wymowy... No kur... bez jaj! Mi te jej piehdohone eh rozwaha jajca na miękko! Albo jesteś, głuchy/ha, albo jesteś pedrylem (lub lesbiją zakochaną w tym Gacek)
    Hegemon (20 lipca 2010)
  • cycolog :*
    em c (20 lipca 2010)
  • ania gacek ostatnio bryluje w kolorowych pismach. w jednym nawet odsłoniła jedną pierś. –lukki, 18/7/2010 16:26 kawałek suta to jeszcze nie cały cyc!
    cycolog (20 lipca 2010)
  • Każdemu polecam posłuchanie jej kącika mody po szóstej z minutami w niedzielny poranek. Uzupełnia obraz postaci. A wada wymowy jest urocza.
    Szop (20 lipca 2010)
  • Odsyłamy do poprzedniego postu, gdyż nie sposób nie zauważyć, że porcysowa gawiedź nie rozumie, o cóż się rozchodzi. Owszem, Anna Gacek dziennikarką jest żadną, czy to z uwagi na dykcję, czy to z uwagi na stylu brak, ale na miłość boską, sugerowanie koniopijstwa, jakieś dziecinne docinki, ubliżanie i jeszcze chełpienie się tym wszystkim, no doprawdy. Wciąż wierzymy, że tacy o to tu niektórzy skończą w związkach patologicznych, oj tak.
    Szwajcarska Gwardia (19 lipca 2010)
  • "ile jesteś w stanie wytrzymać bez seksu?" zajebiste wyniki :D (opcja "seks mógłby dla mnie nie istnieć") :D
    piżmak (19 lipca 2010)
  • No brzydka nie jest. Macie tu jej cyca: http://facet.onet.pl/kobiety/anna-gacek-facet-nie-powinien-byc-zbyt-modny,1,3318750,artykul.html –Hegemon, 19/7/2010 16:32 hehehe nie wiem jak wam, ale mi obok się wyświetliła ankieta "ile jesteś w stanie wytrzymać bez seksu?" btw, sam mam wadę wymowy, ale jakbym kiedykolwiek miał pracować w radiu albo tv to po jakiejś terapii u logopedy, no litości...
    eeee (19 lipca 2010)
  • a najbardziej mnie śmieszy to jej gadanie o rokęndrolu. no kurwa. jaki rokęndrol. co to jest rokęndrol. mamy 2010 rok. i to że ona utożsamia nieistniejące zjawisko, styl życia(?) z jakimiś arktycznymi małpami zapewne.
    gimnazjum normalnie (19 lipca 2010)
  • JA JEBIĘ (i miałem to napisać jeszcze zanim zobaczyłem twój nick)
    twitter.com/siedemnastka (19 lipca 2010)
  • "W środowiskach artystycznych czuję się bardziej komfortowo niż w innych. Gdy podchodzą do mnie tzw. normalni ludzie, np. by skomplementować lub zanegować moją pracę, zamykam się. Mogę uchodzić wśród nich za aroganta, a ja po prostu jestem w szoku, że ktoś obcy czegoś ode mnie chce. Z kolei w kontakcie z artystami czuję, że to ja jestem w "aspirującej" pozycji. Z jakiegoś niewytłumaczalnego powodu bardziej mi to odpowiada. Bycie częścią artystycznego klanu jest fascynujące."
    jajebie. (19 lipca 2010)
  • –ojajebie, 19/7/2010 17:37 czytali my, jeszcze takie fajne podkreślenie że miłość i seks to zupeeeeeeeełnie inne spraawy. (i tutaj zaraz pojawi się wpis: "to akurat jest prawda". zresztą zgadnijcie kto mógłby się tak wpisać. no właśnie.)
    piżmak (19 lipca 2010)
  • też linki dla tych co jej nie znają, a chcą posłuchać (z obrazem, nie w radiu)
    piżmak (19 lipca 2010)
  • w ogole ktoś czytał ten wywiad?! z hajlajtuf takich jak: "Lecz obrazek stuprocentowego szczęścia to ja przeglądająca w łóżku "Vogue'a" i leżący obok mój chłopak, piszący w tym czasie nową piosenkę. Wtedy naprawdę nic więcej mi nie potrzeba." "Courtney Love mówi, że gdy widzi faceta na scenie, to ma ochotę go przelecieć. Podpisuję się pod tym." tudzież "Moda wydaje mi się niesamowicie sexy, bo służy podrywaniu chłopaków. Jeśli chcę się naprawdę podobać, jestem w stanie przemierzyć pół kontynentu po odpowiednią sukienkę." mój mały nieartystyczny i zwykły rozum dochodzi do wniosku ze ta laska zatrzymała się intelektualnie na pierwszej, w porywach drugiej klasie gimnazjum, i to tak w ciul
    ojajebie (19 lipca 2010)
  • http://www.youtube.com/watch?v=wbk8xizydBQ http://www.youtube.com/watch?v=Dgas5JY0Da0 tu bardzo przyjemnie sie prezentuje, na focie z cycem ma zjebane włosy (no i rzeczywiście photoshop przesadzony), które na tych filmach są jej plusem.
    piżmak (19 lipca 2010)
  • cycki takie sobie
    5.3 (19 lipca 2010)
BIEŻĄCE
Wywiad z Young Leosią
Ala|ZastaryJutro?