INNE - FORUM

animal collective

5 lipca 2007

fireworks!!! Oooooh! Ahhh! Awwww!

http://www.pitchforkmedia.com/page/forkcast/44017-animal-collective-fireworks-video

P@w
  • –sivi, 12/5/2011 18:53 Nie ma już co najmniej od półtora miesiąca
    Pan Rafał (12 maja 2011)
  • no. –em c, 10/5/2011 18:44 to spoko masz w domu. ps. ale wezcie kupcie bilety na current 93 przynajmniej. elo!
    sivi (12 maja 2011)
  • przystepna cena - chodzilo mi bardziej o to, ze praga=stolica, dosc duze miasto, wiec per analogiam cenowo powinno byc raczej blizej warszawy, ale po raz kolejny sie okazalo, ze w pradze moga byc w miare normalne ceny i moga to szybko zorganizowac i im sie to widocznie oplaci.
    e.agent (11 maja 2011)
  • taka różnica między 79 a 85? (tyle kosztował koncert w krakowie).
    k (11 maja 2011)
  • tak na szybko zrobilem przeliczenie w glowie po kursie z 2004:) co nie zmienia faktu, ze mozna to zrobic w przystepnej cenie i w ogole.
    e.agent (10 maja 2011)
  • 79 zł, yo.
    plejeru (10 maja 2011)
  • animal collective w dzien planowanego krakowskiego koncertu beda grali w pradze jednak, bilet za 490 koron, wiec to jest piecdziesiatpare zlotych.
    e.agent (10 maja 2011)
  • ludzie a jak kupujecie buty to tez paragon wyrzucacie? –sivi, 10/5/2011 18:18 no.
    em c (10 maja 2011)
  • mam to szczęście, że bilety kupiłem na ticketpro przez sieć, więc paragon jest przyszyty do biletów. ale kurwa :( i ni chuja nie wierze w to małe zainteresowanie, no błagam.
    k (10 maja 2011)
  • –grossvan, 10/5/2011 15:43 ludzie a jak kupujecie buty to tez paragon wyrzucacie?
    sivi (10 maja 2011)
  • nie no. podpaliłbym budę. swoją drogą, kupując zapytałem sprzedawcę o paragon, wskazał na bilet, burknął coś pod nosem. więc machnąłem ręką i sobie poszedłem myślę, że jednak przyjmą zwroty bez paragonów. z samego biletu chyba da się uzyskać informację w którym punkcie został on zakupiony
    17 (10 maja 2011)
  • czyli ilość osób pozostających z biletem bez paragonu x 95 zł = zysk organizatora rzekomego koncertu? w sumie zajebisty sposób zarabiania kasy.
    grossvan (10 maja 2011)
  • TO NIE BYŁ PRAWDZIWY POWÓD ODWOŁANIA KONCERTÓW tyle wam powiem
    v/a (10 maja 2011)
  • A, no i oczywiście ciekawe czy to był prawdziwy powód odwołania koncertów.
    Pan Rafał (10 maja 2011)
  • pozatym nie każdy jest z warszawy i możesz też podziękować premierowi mnie huj jebany okradł na 40 złotych w ostatnią sobotę
    arturo (10 maja 2011)
  • –17, 10/5/2011 13:20 oj chyba sie wkurwisz... –jaca nikt tam sie nie obraza, nie histerezujmy, hehe no szkoda, szkoda.
    sivi (10 maja 2011)
  • Swoją drogą nie było jakoś specjalnie dużo informacji o tym koncercie. Ja się natknąłem dość późno, a moi znajomi dowiedzieli się dopiero ode mnie. Wiem, wiem. Trzeba było się samemu zainteresować…
    Pan Rafał (10 maja 2011)
  • mi zawsze mówią 'proszę zachować paragon', ale nie wiem, nie wiem
    v/a (10 maja 2011)
  • ej. nie potrzebuję paragonu żeby zwrócić bilet? chyba bym się wkurwił
    17 (10 maja 2011)
  • można było zrobić jeden koncert i bilety by się rozeszły także przede wszystkim hwdp organizatorom
    xx (10 maja 2011)
  • "koncert najważniejszego zespołu dekady" trzeba bylo postac z ulotkami pare dni dluzej i zakupic bilety dla calej rodziny. byle sie na nas nie obrazili! :(
    jaca (10 maja 2011)
  • –arturo, 10/5/2011 08:08 ej bez przesady znowu, te bilety nie kosztowaly dwie stowy, tylko 8 dyszek, wytarczy dzien stanac z ulotkami. no i nie uwierze, ze wszyscy tutaj nagle zbiednieli w maju przez ceny cukru. ja widzialam ich 2 razy i mialam chetke na 3, no ale coz...pewnie teraz beda nas szerokim lukiem omijac przy nastepnych okazjach "tam sie nasze bilety nie sprzedaja" no i poza tym, na mniej znane bandy bilety sie jakos rozchodza, no trudno uiwerzyc :(
    sivi (10 maja 2011)
  • oj się wkurwiacie a może po prostu ludzie nie mieli pieniędzy,ja np. z chęcią bym poszedł ale w wyniku tego iż ich nie mam oraz,że widziałem już 3 razy dość łatwo zrezygnowałem
    arturo (10 maja 2011)
  • mój bilet cztery miesiące czekał na to, bym go zwrócił kurwa
    v/a (10 maja 2011)
  • Nie, naprawdę. Kilka tysięcy (lol) osób w tym kraju czyta tego porcysa, screenagers, musicspota, piszą jakieś blogi, ściągają (tak) płyty, trochę chodzą na koncerty, jeżdżą na festiwale. Kilka tysięcy osób jednocześnie sprawia wrażenie, jakby właśnie formowało nowy kanon muzyki, kanon muzyki nowych lat. Naprawdę można się tym zachłysnąć. A jak trzeba KUPIĆ KURWA BILETY na koncert najważniejszego zespołu dekady, to okazuje się, że to jakieś śmiesznie małe grono wzajemnego dojebywania sobie, które chuj zmienia w naszym smutnym krajobrazie. Jestem rozgoryczony, jutro to wszystko odszczekam (nieniejszym).
    anlgmt (10 maja 2011)
  • Na sierpień chyba jeszcze żadnych dat nie ogłosili, ale ja nie robię sobie nadziei. **&%!*!!
    anlgmt (10 maja 2011)
  • –martin, 9/5/2011 18:13 tez o tym pomyslalam, ale czy im sie daty nie pokrywaja?
    sivi (9 maja 2011)
  • może chociaż na offa ich ogłoszą? bo fakt, że ludzie nie chodzą na pojedyncze koncerty to żadna nowość.
    martin (9 maja 2011)
  • kurrr :(
    sivi (9 maja 2011)
  • Bilety nie były aż tak drogie, bez przesady. Wiecie ile Was jest, ludzie? MAŁO! I sprawiliście mi dużą przykrość.
    anlgmt (9 maja 2011)
BIEŻĄCE
Wywiad z Young Leosią
Ala|ZastaryJutro?